Mažylio auginimas

Kūdikiui augant, tėvų pasitikėjimas savimi dažniausiai auga kartu. Vis dėlto dažniausiai šeimos ieško palaikymo ir informacijos aktualiais klausimais, galinčiais kilti bet kuriuo laikotarpiu.

Tad pakalbėkime apie tai, kas Jums išties svarbu:

Miegojimas kartu su mažyliu;

Kūdikio ritmas, bioritmas, o gal dienotvarkė?

Natūralioji higiena ir sklandus perėjimas prie puoduko;

Daugkartinės sauskelnės;

Saugus nešiojimas;

Prieraišioji tėvystė, santykiai su vaiku;

Kūdikio lavinimas;

Pilvo diegliai, augimo šuoliai;

Kūdikio vadivaujamas primaitinimas (BLW);

Mamos ribos motinystėje, perdegimas;

Grįžimas į darbą/pirmasis darželis;

Kelionės su mažyliu;

Individualios konsultacijos

tai susitikimai/pokalbiai su akušere, žindymo konsultante (CLC) bei dula mažylio priežiūros, auginimo, nešiojimo nešioklėse klausimais. Taip pat- natūraliosios higienos, „puoduko reikalais“, prieraišiosios tėvystės, BLW (kūdikio vadovaujamas primaitinimas) ir kt. temom.

„5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 30€

Standartinė konsultacija – 1,5 val susitikimas/vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės. Valandinis įkainis – 60€

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Seminarai

Seminarai aktualiausiomis temomis apie mažylio auginimą, saugų nešiojimą nešioklėse, santykius su broliais/sesėmis, prieraišią tėvystę, „puoduko reikalus“, primaitinimą ir pan. Temos kinta, sekite informaciją kalendoriuje.

Kaina 15-25€

Tampu Mama mamų klubas

Uždara Facebook grupė, kurioje kalbėsimės ir kelsime įvairias temas, palaikysime vienos kitas, o du kartus per mėnesį susimatysime online ne tik pabendrauti, padiskutuoti, bet ir pagilinti žinias aktualiausiomis temomis, kurias vesiu aš, Mantautė.

Mamų grupėje sukursime mini bendruomenę ir stiprinsime viena kitą motinystės kelyje. Pirmieji mėnesiai, žindymas, vaikučio auginimas, mamos emocijos, kūnas, atsistatymas po gimdymo, ritualai, daugkartinės sauskelnės, nešioklės, santykiai, puoduko reikalai- mamos tikrai visada turi aktualių temų.

Registracija: mantaute@tampumama.lt

Kaina: 25 € / mėn. (pasirinkusioms akušerės+ dulos paslaugų paketą “Po gimdymo” – nemokamai)

„Pagrindinė priežastis, problemos, dėl kurios kreipiausi,  buvo pilvuuuukas. Tai dabar daug nešiojam stačiom, daug darom varliuką ir visą kitą, visos pajėgos pajungtos pilvuko reikalams gerinti, ir tikrai yra geriau, nors, aišku, visko būna dar, bet gana greitai susitvarkom, randam, ko taip verkia mažyliukas. Visada prisiminsiu pokalbį su Jumis! O kas svarbiausia, kad ne tiek vaikeliui, kiek man tada savaitę po gimdymo labiausiai reikėjo pagalbos ir tokio moteriško švelnumo, palaikymo, kurio nesulaukiau ligoninėje. Linkėjimai, ačiū darkart!”

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas