Žindymas

Jūs – pati geriausia mama savo vaikui! O kad geriau suprastumėte naujagimio poreikius, fiziologiją, jo elgesį, komunikaciją ir alkio ženklus – naudingiausia pažintį su žindymo niuansais pradėti dar nėštumo metu, ruošiantis gimdymui ir motinystei/tėvystei. Jei jau glaudžiate prie širdies mažylį, ar susiduriate su žindymo sunkumais ir jaučiate, jog norisi pagalbos, palaikymo – Tampu Mama IBCLC žindymo konsultantė padės rasti sprendimą.

Dažniausiai mūsų aptariamos temos, aktualios daugumai šeimų:

Žindymo ABC; pasiruošimas pirmoms žindymo paroms;

Gimdymo įtaka žindymui ir sąmoningas pasirinkimas;

Oda-oda kontakto reikšmė;

Normalus naujagimio elgesys;

Augimo šuoliai, krūties streikas;

Žindymo sunkumai: liežuvio pasaitėlis, pritvinkusios krūtys, mastitas, netaisyklingas apžiojimas, krūties streikas, nugraužti speneliai ir kt.;

Žindymo padėtys esant įvairiems žindymo iššūkiams;

Dvynukų žindymas;

Čiulptukų, buteliukų, antspenių, pientraukių reikšmė ir įtaka žindymui;

Situacijos ir ženklai, kada (ne)reikia primaitinti;

Kūdikio (ne)miegojimas kartu;

Žindymas nėštumo metu; ilgalaikis/tandeminis žindymas;

Nujunkymas;

Žindymas viešumoje/nešioklėje;

Žindymo mitai;

Individualios konsultacijos

Tai konsultacija su akušere, Tarptautinės tarybos sertifikuota žindymo konsultante (IBCLC) bei dula įvairiomis Jums aktualiomis temomis sulaukus naujagimio, susidūrus su žindymo iššūkiais, pradėjus primaitinimą, nujunkymą, o gal pradėjus lauktis ar žindant tandemu.

♥ „5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 40€

Standartinė konsultacija – iki 1,5 val Tampu Mama studijoje arba vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės- 120€. Papildomas pusvalandis- 30€. Jeigu konsultacija vyksta jūsų namuose, taikomas 20€ atvykimo mokestis (Kauno mieste).

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Seminarai

Seminarai aktualiausiomis temomis apie žindymą ir su juo susijusius iššūkius. Temos kinta, sekite informaciją kalendoriuje.

Kaina 15-25€

„Krūtį įduoti šiandien tikrai geriau sekasi, pavalgom be pykčių. Supratau, kad man tikrai reikėjo ir techniką patobulinti, bet kartu ir gauti palaikymą, kad kiekvienas vaikas skirtingas ir turime ieškoti savo ryšio. Naktį visą pavalgė biologinėje padėtyje ir taip pat be pykčių- matyt, kai pati nusiraminau, tai ir ji pajuto. Tikrai ačiū už konsultaciją, abu su vyru ja džiaugiamės“

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas