Žindymas

Jūs – pati geriausia mama savo vaikui! O kad geriau suprastumėte naujagimio poreikius, fiziologiją, jo elgesį, komunikaciją ir alkio ženklus – naudingiausia pažintį su žindymo niuansais pradėti dar nėštumo metu, ruošiantis gimdymui ir motinystei/tėvystei. Jei jau glaudžiate prie širdies mažylį, ar susiduriate su žindymo sunkumais ir jaučiate, jog norisi pagalbos, palaikymo – Tampu Mama žindymo konsultantė padės rasti sprendimą.

Dažniausiai mūsų aptariamos temos, aktualios daugumai šeimų:

Žindymo ABC; pasiruošimas pirmoms žindymo paroms;

Gimdymo įtaka žindymui ir sąmoningas pasirinkimas;

Oda-oda kontakto reikšmė;

Normalus naujagimio elgesys;

Augimo šuoliai, krūties streikas;

Žindymo sunkumai: liežuvio pasaitėlis, pritvinkusios krūtys, mastitas, netaisyklingas apžiojimas, krūties streikas, nugraužti speneliai ir kt.;

Žindymo padėtys esant įvairiems žindymo iššūkiams;

Dvynukų žindymas;

Čiulptukų, buteliukų, antspenių, pientraukių reikšmė ir įtaka žindymui;

Situacijos ir ženklai, kada (ne)reikia primaitinti;

Kūdikio (ne)miegojimas kartu;

Žindymas nėštumo metu; ilgalaikis/tandeminis žindymas;

Nujunkymas;

Žindymas viešumoje/nešioklėje;

Žindymo mitai;

Individualios konsultacijos

Tai susitikimai/pokalbiai su akušere, žindymo konsultante (CLC) bei dula įvairiomis Jums aktualiomis temomis sulaukus naujagimio, susidūrus su žindymo iššūkiais, pradėjus primaitinimą, o gal pradėjus lauktis ar žindant tandemu.

♥ „5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 30€

Standartinė konsultacija – 1,5 val susitikimas/vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės. Valandinis įkainis 60€

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Seminarai

Seminarai aktualiausiomis temomis apie žindymą ir su juo susijusius iššūkius. Temos kinta, sekite informaciją kalendoriuje.

Kaina 15-25€

Tampu Mama mamų klubas

Uždara Facebook grupė, kurioje kalbėsimės ir kelsime įvairias temas, palaikysime vienos kitas, o du kartus per mėnesį susimatysime online ne tik pabendrauti, padiskutuoti, bet ir pagilinti žinias aktualiausiomis temomis, kurias vesiu aš, Mantautė.

Mamų grupėje sukursime mini bendruomenę ir stiprinsime viena kitą motinystės kelyje. Pirmieji mėnesiai, žindymas, vaikučio auginimas, mamos emocijos, kūnas, atsistatymas po gimdymo, ritualai, daugkartinės sauskelnės, nešioklės, santykiai, puoduko reikalai- mamos tikrai visada turi aktualių temų.

Registracija: mantaute@tampumama.lt

Kaina: 25 € / mėn. (pasirinkusioms akušerės+ dulos paslaugų paketą “Po gimdymo” – nemokamai)

„Krūtį įduoti šiandien tikrai geriau sekasi, pavalgom be pykčių. Supratau, kad man tikrai reikėjo ir techniką patobulinti, bet kartu ir gauti palaikymą, kad kiekvienas vaikas skirtingas ir turime ieškoti savo ryšio. Naktį visą pavalgė biologinėje padėtyje ir taip pat be pykčių- matyt, kai pati nusiraminau, tai ir ji pajuto. Tikrai ačiū už konsultaciją, abu su vyru ja džiaugiamės“

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas