Nėštumas ir gimdymas

Jei esate čia, tikriausiai galvoje sukasi šimtai klausimų, lūkesčių, o gal baimių, ruošiantis Gimties akimirkai. Išties, gimdymas yra tam tikra transformacija moteriai, šeimai, jos artimiesiems. Todėl šiuo laikotarpiu mes orientuojamės į:

Nėštumas/gimdymas ir visi su tuo kylantys klausimai;

fiziniai pratimai ir technikos, ruošiant kūną lengvam nėštumui ir gimdymui;

integruotos osteopatinės technikos;

specifiniai judesiai/technika, padedantys spręsti gimdymo metu kylančias įvairias situacijas, kad mažyliui būtų lengviau statytis į dubenį ir gimti (Spinningbabies®);

kaip padėti mažyliui apsiversti (sėdmeninė pirmeiga);

gimdymas po cezario pjūvio operacijos;

emocinis pasiruošimas gimdymui, hipnogimdymas, vizualizacija;

gimdymo gairių (plano) išgryninimas;

gimdymo skausmo malšinimo būdai – medikamentiniai ir natūralūs;

rebozo panaudojimas nėštumo ir gimdymo metu;

gimdymas į vandenį;

gimdymo namuose pliusai, minusai, alternatyvos;

partnerio vaidmuo gimdyme;

subtilioji gimdymo pusė arba tai, kas nematoma, bet jaučiama;

ekstazinis/orgazminis gimdymas/gimdymas be skausmo;

svarbiausi moters/šeimos pasirinkimai gimdymo metu;

ritualai nėštumo metu – prausynos.

 

Individualios konsultacijos

Tai susitikimai/pokalbiai su akušere, žindymo konsultante bei dula įvairiomis Jums aktualiomis temomis nėštumo ir gimdymo laikotarpiu.

5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 40€

Standartinė konsultacija – iki 1,5 val Tampu Mama studijoje arba vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės- 120€. Papildomas pusvalandis- 30€

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Paslaugų paketas „Nėštumas“

Šis paslaugų paketas skirtas šeimoms, kurios viso nėštumo ir gimdymo laikotarpiu ieško tęstinio palaikymo, nori turėti galimybę rašyti, klausti, bendrauti ir greitai gauti atsakymus iš akušerės ir dulos, o išsamesnius klausimus aptarti susitikimo/online konsultacijos metu.

Paketą sudaro:

3 konsultacijos po 1,5 val;

Informacinis, emocinis palaikymas kylančiais klausimais nėštumo ir gimdymo metu (balso/teksto žinutės);

Nuo 38 sav. – pasiekiamumas telefonu visą parą, gimdymo metu – taip pat.

Paslaugų teikimo laikotarpis prasideda pasirašius sutartį.

Kaina 550€

Paslaugų paketas "Nėštumas ir gimdymas"

Šis paslaugų paketas skirtas šeimoms, kurios viso nėštumo ir gimdymo laikotarpiu ieško tęstinio palaikymo, nori turėti galimybę rašyti, klausti, bendrauti ir greitai gauti atsakymus iš akušerės ir dulos, o išsamesnius klausimus aptarti susitikimo/online konsultacijos metu.

Jei situacija leidžia, dula lydi ir į patį gimdymą, jame dalyvauja, teikia informacinę, emocinę ir fizinę pagalbą, fotografuoja, užrašo gimdymo istoriją.

Paketą sudaro:

3 konsultacijos po 1,5 val;
palaikymas ir bendravimas kylančiais klausimais balso/teksto žinutėmis;

nuo 38 sav budėjimas: pasiekiamumas telefonu visą parą bei emocinė, fizinė, informacinė pagalba gimdymo metu ( iki 12 val).;

trumpa gimdymo/pirmųjų valandų fotosesija, nuotraukų paruošimas ir 10 vnt nuotraukų JPG formatu;

gimdymo istorija.

Paslaugų teikimo laikotarpis prasideda pasirašius sutartį.

Kaina 1200€

"Gimdymo džiazas" - holistinis seminarų ciklas poroms, skirtas pasiruošti gimdymui ir tėvystei

Net jei ne pirmo vaikelio laukiatės, šis išsamus 20 ak. val. (5 seminarai) autorinis Mantautės Morkvėnės kursas pravers einantiems sąmoningu keliu į susitikimą su mažyliu, į tėvystę. Jo metu įgausite teorinių ir praktinių žinių, pasitikėjimo savimi, suprasite, kas vyksta nėštumo, gimdymo metu ir po jo, kaip galite padėti sau lengviau išjausti šį procesą, ir gimdymo patirtį padaryti šviesesnę, kaip lengviau priimti pokyčius atsiradus šeimoje naujam žmogučiui. Susipažinsite su žindymo, nešiojimo, vystyklystės ir prieraišiosios tėvystės niuansais.

Seminarai vyksta online, įrašas peržiūrai paliekamas mėnesiui.
Kaina 250€

Išsamiau čia

Spinning Babies® pasiruošimo gimdymui kursai
Vieninteliai Lietuvoje ir Latvijoje seminarai!
Kas yra Spinning Babies®?
Tai-specifinė technika, fiziologinis būdas padėti vaikeliui įsitaisyti optimaliausioje pozicijoje, padaryti jam vietos gimdoje atkuriant fascijos, raiščių ir raumenų balansą, kad nėštumas ir gimdymas mamai su vaikeliu būtų lengvesnis. Geriau suprantant gimdymo fiziologiją, galime jį padaryti sklandesnį. Naudinga žinoti, kaip atpalaiduoti įtampas kūne ir atverti dubenį vaikeliui, kad jis galėtų pasisukti, prisilenkti, nusileisti ir gimti. Šie judesiai ir pratimai gali sumažinti diskomfortą nėštumo ir gimdymo metu, taip pat padėti vaikeliui apsiversti galvyte žemyn, kai yra sėdmeninė pirmeiga, išvengti cezario pjūvio operacijos.
Nors Spinning Babies® lopšys yra JAV, tai greitai paplito po pasaulį, o bendradarbiaujant su medikais šios technikos nuolat tobulinamos ir atnaujinamos. Didelis dėmesys skiriamas specialistų, dirbančių su nėščiosiomis ir gimdyvėmis, profesionaliam paruošimui,tad pasaulyje jų yra nedaug (daugiausia JAV).
Pirmieji Spinning Babies® pasiruošimo gimdymui kursai Lietuvoje įvyko 2023 m. rugpjūtį. Kurso trukmė-3 val, grupėse iki 3-6 porų. Nereikės vykti į užsienį, susitiksime TIK gyvai, Kaune. Kursas vyks lietuvių klb., dalomoji medžiaga-anglų klb.
Programa paruošta besilaukiančioms poroms, tad atvykite su lydinčiuoju artimuoju. Idealus laikas- nuo 20 nėštumo savaitės ir vėliau. Rekomenduojama jau turėti bazinių žinių apie gimdymą.
Kursą veda Mantautė Morkvėnė – nepriklausoma akušerė, gimdymo ir pogimdyminė dula, Spinningbabies® sertifikuota besilaukiančiųjų edukatorė, sertifikuota žindymo konsultantė IBCLC.
KUR: Raudondvario pl. 230c, Kaunas.

KADA: Kiekvieną mėnesį (teiraukitės dėl laiko)
KIEK: 99 eur

Kartu mes keičiame gimdymų patirtis!
Seminarai

Teoriniai ir praktiniai seminarai įvairiomis nėštumo ir gimdymo temomis. Jos kinta, sekite informaciją FB renginių kalendoriuje.

Kaina 25-35€

Rebozo masažo sesija

Individuali sesija su autentiška meksikietiška rebozo skara. Sesijos metu ne tik atsipalaiduosite, bet ir atkursite raumenų, fascijos, raiščių balansą. Idealu siekiant padėti vaikučiui įsistatyti į dubenį, apsiversti iš sėdmeninės pirmeigos ar kartu su partneriu pasimokyti rebozo subtilybių, praversiančių gimdymo metu. Trukmė iki 45 min.

Kaina 90€

Prausynos ir gimdymo marškiniai

Ritualas, kurio metu moteris įprasmina savo nėštumo laikotarpį, su juo atsisveikina ir atsiveria naujam – gimdymo etapui. Prausynos gali vykti ir laikantis tradicijų, ir labiau šiuolaikiškai, svarbu, kaip norisi Jums. Tai – moteriškas ratas, dalyvauja draugės, sesės, mama, dula… arba susitikti su naujaja savimi moteris palydima tik dulos.

Kaina nuo 240€

Gimdymo marškiniai – su meile siuvami dažniausiai iš lino, tradiciškai apvelkami per prausynas. Vėliau juos apsivilksite jau gimdymo metu.

Kaina nuo 70€

„AČIŪ, kad lydėjai mane mano didelės svajonės link. Ir kad ta svajonė išsipildė su kaupu! Iš pradžių atrodžius didelė kaip pasaulis, finale – tilpo mano rankose. Dar dabar ją tebejaučiu, dar vis norisi sau įžnybti ir pasakyti – ei, viskas tikrai buvo taip, tu nesapnuoji! Ir faktas yra vienas – nors didžiausią darbą padariau aš pati, bet tie 8 mūsų susitikimai per visus 9 mėnesius buvo ypač naudingi ir reikalingi, kad gimdymo dieną aš tiesiog galėčiau MĖGAUTIS GIMDYMU, žinant, kas vyksta, žinant, kodėl vyksta ir numanant, kas vyks toliau. Pasitikėti savimi ir savo kūnu. Saugumas ir žinojimas – šitus dalykus, manau, svarbiausiai reikia jausti TĄ dieną, o tavo dėka būtent juos ir jaučiau. Todėl rekomenduoju visoms moterims, kurios planuoja, nešioja pilve ar ant rankų, bet NEŽINO, ir nesijaučia SAUGIAI, bet jaučia, kad galima kitaip, kad jos turi teisę kitaip ir, kad tas kitaip ne visiems būna patogus, ne visiems būna priimtinas, bet jis gali būti, įvykti, kad tereikia žinoti ir jaustis saugiai ir tamn pasiruošti bei tai įgyvendinti. Mantautė – jus tikrai palydės į tą kiekvienos mūsų „kitaip“

Patricija

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas