Nėštumas ir gimdymas

Jei esate čia, tikriausiai galvoje sukasi šimtai klausimų, lūkesčių, o gal baimių, ruošiantis Gimties akimirkai. Išties, gimdymas yra tam tikra transformacija moteriai, šeimai, jos artimiesiems. Todėl šiuo laikotarpiu mes orientuojamės į:

Nėštumas/gimdymas ir visi su tuo kylantys klausimai;

fiziniai pratimai ir technikos, ruošiant kūną lengvam nėštumui ir gimdymui;

ritualai nėštumo metu – prausynos;

specifiniai judesiai/technika, padedantys spręsti gimdymo metu kylančias įvairias situacijas, kad mažyliui būtų lengviau statytis į dubenį ir gimti (Spinningbabies®);

kaip padėti mažyliui apsiversti (sėdmeninė pirmeiga);

gimdymas po cezario pjūvio operacijos;

emocinis pasiruošimas gimdymui, hipnogimdymas, vizualizacija;

gimdymo gairių (plano) išgryninimas;

gimdymo skausmo malšinimo būdai – medikamentiniai ir natūralūs;

rebozo panaudojimas nėštumo ir gimdymo metu;

gimdymas į vandenį;

gimdymo namuose pliusai, minusai, alternatyvos;

partnerio vaidmuo gimdyme;

subtilioji gimdymo pusė arba tai, kas nematoma, bet jaučiama;

ekstazinis/orgazminis gimdymas/gimdymas be skausmo;

svarbiausi moters/šeimos pasirinkimai gimdymo metu.

 

Individualios konsultacijos

Tai susitikimai/pokalbiai su akušere, žindymo konsultante bei dula įvairiomis Jums aktualiomis temomis nėštumo ir gimdymo laikotarpiu.

5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 30€

Standartinė konsultacija – 1,5 val susitikimas/vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės. Valandinis įkainis- 60€

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Paslaugų paketas „Nėštumas“

Šis paslaugų paketas skirtas šeimoms, kurios viso nėštumo ir gimdymo laikotarpiu ieško tęstinio palaikymo, nori turėti galimybę rašyti, klausti, bendrauti ir greitai gauti atsakymus iš akušerės ir dulos, o išsamesnius klausimus aptarti susitikimo/online konsultacijos metu.

Paketą sudaro:

3 konsultacijos po 1,5 val;

Informacinis, emocinis palaikymas kylančiais klausimais nėštumo ir gimdymo metu (balso/teksto žinutės);

Nuo 38 sav. – pasiekiamumas telefonu visą parą, gimdymo metu – taip pat.

Paslaugų teikimo laikotarpis prasideda pasirašius sutartį.

Kaina 450€

Paslaugų paketas "Nėštumas ir gimdymas"

Šis paslaugų paketas skirtas šeimoms, kurios viso nėštumo ir gimdymo laikotarpiu ieško tęstinio palaikymo, nori turėti galimybę rašyti, klausti, bendrauti ir greitai gauti atsakymus iš akušerės ir dulos, o išsamesnius klausimus aptarti susitikimo/online konsultacijos metu.

Jei situacija leidžia, dula lydi ir į patį gimdymą, jame dalyvauja, teikia informacinę, emocinę ir fizinę pagalbą, fotografuoja, užrašo gimdymo istoriją.

Paketą sudaro:

3 konsultacijos po 1,5 val;
palaikymas ir bendravimas kylančiais klausimais balso/teksto žinutėmis;

nuo 38 sav budėjimas: pasiekiamumas telefonu visą parą bei emocinė, fizinė, informacinė pagalba gimdymo metu ( iki 12 val).;

trumpa gimdymo/pirmųjų valandų fotosesija, nuotraukų paruošimas ir 10 vnt nuotraukų JPG formatu;

gimdymo istorija.

Paslaugų teikimo laikotarpis prasideda pasirašius sutartį.

Kaina 900€

"Gimdymo džiazas" - holistinis seminarų ciklas poroms, skirtas pasiruošti gimdymui ir tėvystei

Net jei ne pirmo vaikelio laukiatės, šis išsamus 20 ak. val. (5 seminarai) autorinis Mantautės Morkvėnės kursas pravers einantiems sąmoningu keliu į susitikimą su mažyliu, į tėvystę. Jo metu įgausite teorinių ir praktinių žinių, pasitikėjimo savimi, suprasite, kas vyksta nėštumo, gimdymo metu ir po jo, kaip galite padėti sau lengviau išjausti šį procesą, ir gimdymo patirtį padaryti šviesesnę, kaip lengviau priimti pokyčius atsiradus šeimoje naujam žmogučiui. Susipažinsite su žindymo, nešiojimo, vystyklystės ir prieraišiosios tėvystės niuansais.

Seminarai vyksta online, įrašas peržiūrai paliekamas 3 sav.
Kaina 250€

Seminarai

Teoriniai ir praktiniai seminarai įvairiomis nėštumo ir gimdymo temomis. Jos kinta, sekite informaciją kalendoriuje.

Kaina 15-25€

Rebozo masažo sesija

Individuali sesija su autentiška meksikietiška rebozo skara. Sesijos metu ne tik atsipalaiduosite, bet ir atkursite raumenų, fascijos, raiščių balansą. Idealu siekiant padėti vaikučiui įsistatyti į dubenį, apsiversti iš sėdmeninės pirmeigos ar kartu su partneriu pasimokyti rebozo subtilybių, praversiančių gimdymo metu.

Kaina 90€

Prausynos ir gimdymo marškiniai

Ritualas, kurio metu moteris įprasmina savo nėštumo laikotarpį, su juo atsisveikina ir atsiveria naujam – gimdymo etapui. Prausynos gali vykti ir laikantis tradicijų, ir labiau šiuolaikiškai, svarbu, kaip norisi Jums. Tai – moteriškas ratas, dalyvauja draugės, sesės, mama, dula… arba susitikti su naujaja savimi moteris palydima tik dulos.

Kaina nuo 150€

Gimdymo marškiniai – su meile siuvami dažniausiai iš lino, tradiciškai apvelkami per prausynas. Vėliau juos apsivilksite jau gimdymo metu.

Kaina nuo 65€

Tampu Mama nėštukių klubas

Uždara Facebook grupė, kurioje kalbėsimės ir kelsime įvairias temas, palaikysime vienos kitas, o du kartus per mėnesį susimatysime online ne tik pabendrauti, padiskutuoti, bet ir pagilinti žinias aktualiausiomis temomis, kurias vesiu aš, Mantautė.

Grupė skirta besilaukiančioms, kurios nori dalintis džiaugsmais ir klausimais. Toms, kurios svajoja gimdyti natūraliai, ir toms, kurių laukia planinė cezario pjūvio operacija. Viena už visas ir visos už vieną! Atminkit: į gimdymą žiūrime holistiškai, tad ruošiame ne tik kūną.

Registracija: mantaute@tampumama.lt

Kaina: 25 € / mėn. (pasirinkusioms akušerės+ dulos paslaugų paketą “Nėštumas”- nemokamai)

„AČIŪ, kad lydėjai mane mano didelės svajonės link. Ir kad ta svajonė išsipildė su kaupu! Iš pradžių atrodžius didelė kaip pasaulis, finale – tilpo mano rankose. Dar dabar ją tebejaučiu, dar vis norisi sau įžnybti ir pasakyti – ei, viskas tikrai buvo taip, tu nesapnuoji! Ir faktas yra vienas – nors didžiausią darbą padariau aš pati, bet tie 8 mūsų susitikimai per visus 9 mėnesius buvo ypač naudingi ir reikalingi, kad gimdymo dieną aš tiesiog galėčiau MĖGAUTIS GIMDYMU, žinant, kas vyksta, žinant, kodėl vyksta ir numanant, kas vyks toliau. Pasitikėti savimi ir savo kūnu. Saugumas ir žinojimas – šitus dalykus, manau, svarbiausiai reikia jausti TĄ dieną, o tavo dėka būtent juos ir jaučiau. Todėl rekomenduoju visoms moterims, kurios planuoja, nešioja pilve ar ant rankų, bet NEŽINO, ir nesijaučia SAUGIAI, bet jaučia, kad galima kitaip, kad jos turi teisę kitaip ir, kad tas kitaip ne visiems būna patogus, ne visiems būna priimtinas, bet jis gali būti, įvykti, kad tereikia žinoti ir jaustis saugiai ir tamn pasiruošti bei tai įgyvendinti. Mantautė – jus tikrai palydės į tą kiekvienos mūsų „kitaip“

Patricija

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas