Sulaukus mažylio

Pirmasis mėnuo vadinamas auksiniu. Neabejokite – ne veltui. Šis laikotarpis svarbus ne tik mažyliui, bet ir pačiai mamai bei visai šeimai. Todėl daugiausia dėmesio skiriame šiems klausimams:

♥  Žindymas;

♥  Atsistatymas po gimdymo natūraliais takais / cezario pjūvio operacijos;

♥ Tarpvietės rando priežiūra;

♥ Ritualai po gimdymo mamai;

♥ Pogimdyminis liūdesys/depresija, emocijos;

♥ Naujagimio priežiūra ir higiena;

♥ Naujagimio nešiojimas; prieraišioji tėvystė;

♥ Santykiai su partneriu;

♥ Tėčio vaidmuo sulaukus mažylio;

♥ Gimdymo patirties aptarimas ir paleidimas;

♥ Kitos Jums svarbios temos.

Individualios konsultacijos

Tai susitikimai/pokalbiai su akušere, IBCLC žindymo konsultante bei dula įvairiomis Jums aktualiomis temomis pogimdyminiu laikotarpiu, sulaukus naujagimio.

♥ „5 min“ konsultacija – trumpas skambutis, balso žinutė ar laiškas, atsakant į Jūsų svarbiausią klausimą. Kaina 5€

Trumpa konsultacija – 30 min vaizdo/balso skambutis. Kaina 40€

Standartinė konsultacija – iki 1,5 val Tampu Mama studijoje arba vaizdo skambutis ramiam pokalbiui, kai norisi gylio, kokybiško platesnio klausimo/ų aptarimo, individualaus atvejo analizės-120€. Papildomas pusvalandis- 30€. Jeigu konsultacija vyksta jūsų namuose, taikomas 20€ atvykimo mokestis (Kauno mieste).

Konsultacijos vyksta lietuvių, anglų kalbomis. Jei yra poreikis, mielai kviečiamas dalyvauti ir partneris.

Paslaugų paketas „Po gimdymo“

Tai paslaugų paketas, skirtas šeimoms, ieškančioms tęstinio palaikymo po gimdymo, norinčioms turėti galimybę rašyti, klausti, bendrauti ir greitai gauti atsakymus iš akušerės, IBCLC žindymo konsultantės ir dulos, o išsamesnius klausimus aptarti susitikimo/online konsultacijos metu. Aktualiausia, kai norisi informacijos ir palaikymo žindymo, atsistatymo po gimdymo, naujagimio priežiūros, nešiojimo, emocijų, motinystės klausimais, taip pat kai yra poreikis osteopatiniam gydymui.

Paketą sudaro:

3 konsultacijos po 1,5 val;

Informacinis, emocinis palaikymas teksto/balso žinutėmis, kai kyla klausimų (40 d.);

Paslaugų teikimo laikotarpis prasideda pasirašius sutartį.

Kaina 550€

Seminarai

Seminarai aktualiausiomis temomis apie motinystę, žindymą, nešiojimą, natūralią higieną, jausmus, santykius ir pan. Temos kinta, sekite informaciją FB renginių kalendoriuje.

Kaina 25-35€

Vytulavimas

Ritualas, kartais dar vadinamas „kaulų uždarymo ceremonija“, leidžiantis moteriai pereiti ir užbaigti gimdymo etapą, paleisti buvusio gimdymo patirtį, „sugrįžti“ į save. Po pokalbio ir arbatos, skambant Jūsų mėgstamai muzikai, būsite išsupta nuo galvos iki kojų rebozo skarose, kiekvieną jų suveržiant. Tai patirtis, kurios metu išsilaisvinama nuo įtampos, atsipalaiduoja ir kūnas, ir mintys, o mama gali skirti laiko sau.

Kaina nuo 120€

„Tomis pirmosiomis dienomis su pirmagimiu tikrai trūko palaikymo ir paskatinimo iš specialisto pusės. Todėl džiaugiuosi, kad kreipiausi į jus pačiu tinkamiausiu laiku. Vis pagalvoju, kad galbūt jau ir būčiau nutraukusi žindymą, dėl patirtų sunkumų, dėl savo psichologinės būklės po gimdymo ir galbūt šiaip tiesiog dėl to, nes mama tapau pirmą kartą. Viskas – nauja, viskas nežinoma, atrodė, kad viską darau blogai. Galvodavau, kad kokia aš mama, jei nesugebu net savo vaiko pamaitinti. Todėl ačiū, kad dalinatės savo bei kitų mamų patirtimi. Žinojimas, kad jei gali ir kitos, tai galiu ir aš suteikia motyvacijos stengtis dėl mažylio ir savęs. Po gimdymo tikrai nejaučiau nei ryšio, nei meilės savo vaikučiui, tačiau žindymo pagalba tai pavyko pakeisti. Ačiū, kad esat!”

+370 676 77827

info@tampumama.lt

Raudondvario pl. 230c, Kaunas